KURSY LAWINOWE, KURS LAWINOWY, SZKOLENIA LAWINOWE, SZKOLENIA LAWINOWE BESKIDY


KIM JESTEŚMY ?

Góry to nasza pasja, nasz sposób na życie, to coś co daje nam siłę i mobilizację do ciężkiej pracy nas samym sobą.
Jesteśmy ratownikami Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, profesjonalistami którzy wiedzą jak ważna jest świadomość niebezpieczeństw dla ludzi idących w góry.

Marcin Striczek - góry w jego życiu były od zawsze. Od 5 roku życia rozpoczął swoją przygodę z dwoma deskami.
 „To właśnie na nartach widziałem ludzi w czerwonych swetrach - ratowników - i miałem już swój życiowy cel... być jednym z nich!” 

Od 15 lat ratownik GOPR, Instruktor ratownictwa górskiego – ratownik zawodowy w Grupie Beskidzkiej GOPR, taternik, grotołaz, instruktor narciarstwa i wspinaczki, fanatyk telemarku. W latach 2003-2010 przewodnik psa ratowniczego o imieniu "Delta".
Kierownik i uczestnik wielu akcji ratowniczych i ratowniczo poszukiwawczych. Dwukrotnie odznaczony prze Prezydenta RP medalem „Za ofiarność i odwagę”

 

Jacek Jawień – Ma 35 lat, wspina się od roku 1993. Zaczął od skałek na Jurze, potem przyszedł czas na Tatry, Alpy, w końcu Karakorum i Himalaje. W 1996 roku po raz pierwszy uczestniczył w himalajskiej wyprawie do Garhwalu, na siedmiotysięcznik Satopanth i Bagirathi. Zawsze pasjonowały go góry zimą. Uczestnik wielu wypraw w góry wysokie.
Brał udział w wyprawach na ośmiotysięczniki
» 2002/03 zima K2
» 2003/04 zima Shisha Pangma
» 2004/05 zima Shisha Pangma
» 2006/07 zima Nanga Parbat

Jest także, zawodowym ratownikiem beskidzkiej grupy GOPR. Od kilkunastu lat prowadzi własną firmę zajmującą się organizacją kursów wspinaczkowych, imprez integracyjnych pracami wysokościowymi oraz organizacją trekkingów w Alpach i Himalajach. Organizator Festiwalu Górskiego Wondół-Challenge w Szczyrku i Gliwicach. Żegluje i chodzi po jaskiniach. Instruktor wspinaczki i narciarstwa.

 
PARTNERZY: Festiwal Górski Wondół Challenge
Kursy Lawinowe na Facebooku
Szkolenia Lawinowe © 2011 | Kursy Lawinowe Beskidy, Kursy Lawinowe, Kurs lawinowy, Szkolenia Lawinowe
Wdrożenie: FDGSTUDIO.net - Tworzenie stron www